E-DANEX.pl , sklep firmy DANEX z Torunia.

0,00 zł
Strona głównaProdukty BHPCLEAN - BASIC (1 rolka x 397 listków)

CLEAN - BASIC (1 rolka x 397 listków)

146,12 zł

Wysyłka:5 dni,
produkt na zamówienie
Produkt dostępny
Waga:3.40 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Czyściwo przemysłowe specjalistyczne CLEAN Basic to najwyższej jakości czyściwo przeznaczone do bardzo precyzyjnych prac. Dzięki odpowiedniemu dobraniu i skomponowaniu z włókien poliestrowych oraz celulozy nadaje się do zastosowania w miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie wysokiego poziomu higieny produkcji i pracy.

Wykorzystywane w zakładach, gdzie zwraca się szczególna uwagę na ekonomikę i całkowita eksploatację materiałów pomocniczych. Specjalna struktura powierzchni czyściwa pozwala na szybkie i dokładne zbieranie i usuwanie zabrudzeń pochodzenia organiczne-go oraz powstałego w czasie procesu technologicznego. Elastyczny materiał ułatwia czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

Jest to bardzo wytrzymałe czyściwo, a zarazem miękkie i elastyczne. Czyściwo to posiada atest na bezpyłowość, co jest jego kolejnym atutem.

Rolka: 155 mb /397 odcinków, 30x39cm (produkt na zdjęciu - rolka)

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.