E-DANEX.pl , sklep firmy DANEX z Torunia.

0,00 zł
Strona głównaProdukty BHPCLEAN - POWER (1 rolka x 475 listków)

CLEAN - POWER (1 rolka x 475 listków)

239,48 zł

Wysyłka:5 dni,
produkt na zamówienie
Produkt dostępny
Waga:4.30 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

biały+0,00 zł
Czyściwo przemysłowe specjalistyczne CLEAN Power to czyściwo idealne do wycierania powierzchni i przedmiotów, a zarazem uniwersalne ponieważ nadaje się do różnych innych zastosowań.

Jego gładka struktura wpływa bardzo dobrze na wycieranie, polerowanie i czyszczenie powierzchni. Elastyczny materiał ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Czyściwo CLEAN Power cechuje duża absorpcja i chłonność. Dzięki odpowiednio dobranym i skomponowanym włóknom poliestrowym oraz celulozy, nadaje się do zastosowania w miejscach, gdzie wymagane jest zachowanie wysokiego poziomu higieny produkcji i pracy. Wykorzystywane w zakładach, gdzie zwraca się szczególna uwagę na ekonomikę i całkowita eksploatację materiałów pomocniczych. Specjalna struktura powierzchni czyściwa pozwala na szybkie i dokładne zbieranie i usuwanie zabrudzeń pochodzenia organicznego oraz powstałego w czasie procesu technologicznego.  

Rolka: 185 mb /475 odcinków, 40x39cm (produkt na zdjęciu - większa rolka)

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.