E-DANEX.pl , sklep firmy DANEX z Torunia.

0,00 zł
Strona głównaO firmie
O firmie

Firma Danex została założona w 1991 r.

Nasza oferta obejmuje produkty znanych polskich i zagranicznych marek w zakresie chemii gospodarczej, art. higieniczno-papierniczych, bhp i przemysłowych. Na początku działalności firmy rozpoczęliśmy produkcję środków chemii gospodarczej, które zdobyły uznanie zarówno wśród klientów indywidualnych jak i odbiorców instytucjonalnych. Podjęliśmy również współpracę z odbiorcami sieciowymi, dla których przygotowujemy środki pod ich własną marką. Ostatnie lata działalności firmy cechuje szczególnie dynamiczny rozwój oferty produktowej.

Rok 2005 to wprowadzenie do sprzedaży kompleksowej gamy produktów do utrzymania czystości wnętrz pod marką DC Profesional. Są to wysokiej jakości profesjonalne środki czystości przeznaczone dla szerokiej gamy odbiorców. Stale poszerzamy paletę oferowanych przez nas produktów, uważnie analizując tendencje na rynku i wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów i Partnerów Handlowych. Efektem dotychczasowej działalności jest kompleksowa obsługa firm i instytucji na terenie całego kraju.

W roku 2014 uruchomiliśmy sklep internetowy www.e-danex.pl , dzięki któremu można dokonywać zamówień przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku.

Sukces i obecna pozycja firmy na rynku nie byłaby możliwa bez zaangażowania pracowników dbających o wysoki poziom świadczonych przez firmę usług. Celem firmy jest stworzenie Klientom możliwości nie tylko zakupu towaru, ale również przekazania możliwie pełnej wiedzy na interesujący go temat.

Zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy chętnie udzielą wszelkich informacji dotyczących zarówno produktów jak i współpracy z naszą firmą.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.